Zapisz się i odbierz voucher -20% na pierwsze zakupy Avent
Minimalna wartość koszyka to 129zł

Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Więcej informacji można uzyskać w części Oświadczenie o prywatności.

Avent products


Narodziny dziecka to prawdopodobnie jedna
z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu. Firma Philips Avent przygotowała dla Ciebie
i Twojego maleństwa:

  • bezpłatne indywidualne porady
  • przydatne wskazówki
  • kupony zniżkowe

Zarejestruj się już teraz, wypełniając formularz po prawej stronie — wystarczą trzy proste kroki!
*Wg mam dzieci 0-12 miesięcy oraz badanie Rekomendacji marek przez Profesjonalistów Medycznych wsrod kobiet w ciąży oraz mam dzieci 0-12 miesięcy, IPSOS luty 2016.
Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do działu obsługi klienta pod numerem 22 397 15 06
(połączenie krajowe*) od poniedziałku do piątku 08:00 - 18:00 *połączenia z tel. komórkowych zgodnie z taryfą operatora

*Złożenie wszystkich oświadczeń jest niezbędne do wzięcia udziału w Promocji.

Wyrażenie na rzecz Philips Koninklijke N.V. zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych na adres email jest niezbędne, aby otrzymać voucher zniżkowy. Każda osoba ma także możliwość w pełni odpłatnego nabywania produktów za pośrednictwem sklepu dostępnego na stronie https://www.philips.pl (bez wykorzystania vouchera) w związku z czym wyrażenie zgód jest dobrowolne.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z udziałem w promocji jest Philips Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02- 222), Al. Jerozolimskie 195 B. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji Promocji. Informacja o: zasadach przeprowadzenia promocji, sposobie przetwarzania danych osobowych w ramach promocji oraz katalogu uprawnień związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w celu realizacji Promocji – opisana została w Regulaminie Promocji.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Philips Koninklijke N.V. z siedzibą w Eindhoven, Groenewoudseweg 1, 5621 BA, Eindhoven, Holandia. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na warunkach opisanych w „Zasadach korzystania z witryny Informacja o newsletterze (biuletynie)”.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane również w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych znajdziesz w „Zasadach korzystania z witryny- Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych”.